תפריט יצירת קשר טלפון

בניית אתר בזול

תמונה ראשית

בניית אתר בזולמלאכת בניית האתר היא לא מלאכה פשוטה כלל. אנשים לומדים במשך שנים איך לעשות את לבנות את האתר בצורה מקצועית ואיכותית ולא מדובר על עבודה פשוטה כלל וכלל אלא עבודה סיזיפית שדורשת הקפדה על פרטים, יצירתיות ושיקול דעת מקצועי. אולי בגלל זה בניית אתר בזול זה לא משהו שמוצאים לעתים קרובות.

במקרים רבים, עבודת בניית האתר מבוצעת על ידי מיטב המוחות בחברת בניית האתרים, יש מעצב יצירתי עם ראש צעיר ופתוח שמעצב את העיצובים המתקדמים ביותר ויש את המתכנת שהכין את המערכת האיכותית והיעילה ביותר לניהול האתר, יש גם את המשווק שצריך להפעיל את הראש ולנתח את המהלכים על מנת לבנות את האתר בצורה אפקטיבית תוך התחשבות בכללי ה-SEO ומתן דגש על נוחות המשתמש הגולש באתר. קיימים גם עובדים נוספים שכל אחד עושה את חלקו בצורה הטובה והמקצועית ביותר ולכן כדי שכולם יוכלו לקבל את שכרם מחירם של אתרי האינטרנט היום מרקיעי שחקים, מחירים של אתרי אינטרנט נעים בין אלפים בודדים ועד עשרות אלפי שקלים (ואפילו יותר מ-100 שקל כשמדובר על אתר בסדר גודל עצום).

רוצים לקבל הצעת מחיר לאתר? השאירו פרטים

בניית אתר בזול מתבצעת בדרך כלל כאשר מדובר על שירות שמוגש לכולם בצורה שווה. למשל, מערכת הוורדפרס היא מערכת חינמית ולכן התאמת אתרים על מערכת וורדפרס בדרך כלל לא דורשת יותר מדי עבודה (אם כי יש כאלו שעדיין ממשיכים לקחת הרבה כסף על קצת עבודה) אבל המקרים העיקריים בהם בניית אתר בזול מדברת על הלקוח היא כשמדובר על רשת אתרים שנבנים כולם על תבנית אחידה. קיימים שירותים כמו השירות של בזק למשל, שמאפשר בניית אתר במחיר קבוע ובו יבנו לכם אתר אינטרנט שייראה כמו 'העתק' של אתר אחר עם כמה שינויים בצבעים ובלוגו, אפילו במבנה האתר ספק אם יגעו.

בניית אתר בזול - אפשרי בהחלט

אך אל תאבדו תקווה, יש כמה נווי מדבר בעולם הוירטואלי וקיימים עסקים קטנים ומשפחתיים שבונים אתרי אינטרנט במחירים זולים לכל כיס, דוגמא אחת היא חברת לק"י שיווק באינטרנט שמספקת בניית אתרים איכותיים בזול במחירים שפויים בהחלט או דרך שירות Gocms שמאפשר בניית אתרי תדמית על בסיס תבנית אך עם עיצוב מותאם אישית בצורה עדיפה מאשר השירותים המתחרים. שני השירותים טובים ואנחנו ממליצים לכם לפנות אליהם או להשאיר את פרטיכם בטופס יצירת הקשר באתר.

מה המחיר של אתר בזול?

אנחנו בונים אתרי תדמית איכותיים, על מערכת וורדפרס או על מערכות שאנחנו פיתחנו בעצמנו - במחירים של החל מ-690 ש"ח לשנה לאתרים מבוססים תבנית עיצוב מוכנה, או ב-1990 ש"ח לאתרים איכותיים ומושקעים בהתאמה אישית ללא כוכביות או קאצ'ים. 1990 ש"ח לאתר אינטרנט איכותי בדיוק כפי שחלמת עליו - אם זה נשמע לך טוב. צור קשר ונתחיל בעבודה.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים