תפריט יצירת קשר טלפון

בניית אתר לעסק

תמונה ראשית

בניית אתר לעסקהנה סיטואציה שכדאי לקחת בחשבון במידה ועדיין לא דאגתם לבניית אתר לעסק שלכם: ראובן המליץ לשמעון על עסק שבונה בנימין, שמעון רץ לאינטרנט כדי לחפש את העסק של בנימין בגוגל ורואה שאין תוצאות. הדבר היחיד שהוא רואה הוא את השאלה של גוגל ששואלת "אנחנו לא רואים את העסק של בנימין, אבל אולי תרצה להיכנס לעסק של יוסף שגם עוסק בתחום?" לבנימין אין אתר אינטרנט, ליוסף יש אתר אינטרנט לעסק, יוסף חכם. תהיה יוסף. אם אתם יודעים או לא, יש לא מעט אנשים שהם כמו שמעון, שומעים על עסק או מחפשים שירות וישר רוצים לגוגל או לכל מנוע חיפוש אחר כדי לבדוק אם יש המלצות, אם אפשר לראות תמונות, ואם אפשר לקבל מידע נוסף שיעזור להם לקבל את ההחלטה אם העסק המדובר הוא העסק המתאים ביותר בשבילם. אם אתם לא מופיעים באינטרנט תהיו בטוחים שלא תזכו לקבל את אותם אנשים כלקוחות שלכם, וחבל מאוד שזה כך מכיוון שהיום האינטרנט הוא המקור הכמעט עיקרי של תנועת הלקוחות בתחומים רבים. בניית אתר לעסק זה לא עניין גדול, אפשר לבנות אתרי אינטרנט בזול ואפשר אפילו לבנות אתרים בחינם, אבל אתר לעסק שלכם צריך להיות מדהים, ייחודי ומפתה כדי שהעסק שלכם יבלוט מבין כל האתרים העוסקים בתחום. סביר להניח שגם תרצו להיות במקומות הראשונים בגוגל כשמחפשים את התחום של העסק שלכם ובכך תזכו ליותר חשיפות ויותר לקוחות אבל זה דורש קידום רציני לאתר שלכם, במיוחד בתחומים תחרותיים מאוד. אז מה בדיוק צריך לעשות כדי לבצע בניית אתר לעסק שלכם?

השלבים לבניית אתר לעסק

  • ראשית, צריך להחליט שאתם רוצים לבנות אתר אינטרנט.
  • שנית, צריך לתכנן את האתר, לא מדובר על תכנון פשוט וכדי לעשות אותו נכון צריך לדעת איך. אפשר לקרוא כאן איך מתכננים אתר אינטרנט ומכינים על סמך זה אפיון לאתר שלכם, אפשר להיעזר בחברות בניית האתרים בכדי לעשות את זה מפורט יותר.
  • פונים לכמה חברות בניית אתרים כדי לקבל הצעות מחיר לאחר שהצגתם אפיון. (או פשוט לפנות אלינו בצור קשר למעלה ואנחנו נציג לכם את ההצעה האולטימטיבית)
  • מקבלים סקיצה ראשונית לעיצוב (יהיו חברות שיציעו יותר מסקיצה אחת בתוספת תשלום או ללא תוספת תשלום), מאשרים או מבקשים תיקונים ושינויים. בדרך כלל משתמשים בעיצוב בלוגו הקיים של העסק, אך אם אין, אפשר לדאוג גם לזה באותו שלב או בשלב לפני כן.
  • לאחר האישור יש להמתין עד לסיום בניית אתר האתר.
  • כשהאתר מוכן, יש למלא אותו בתוכן, אפשר לכתוב את התוכן עוד לפני שהאתר הוקם ולשמור אותו במחשב עד שהאתר יוקם. אפשר גם לקנות תוכן מחברות שמספקות כתיבת תוכן.
  • פותחים דף פייסבוק לעסק, במידה ועדיין אין לכם, ומקדמים אותו. אפשר לקרוא כאן איך מקדמים דף פייסבוק לעסק.
  • מקדמים את האתר, אפשר לעשות זאת לבד על ידי קריאת מדריכים לקידום אתר, או לשכור מומחים לקידום אתרים.
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים