תפריט יצירת קשר טלפון

בניית אתר מהר

תמונה ראשית

כמה זמן לוקח למקצוענים לבנות אתר? המון אנשים שפנו אלינו לבניית אתר טענו שניסיון העבר שלהם מלמד אותם שלבנות אתר זה עניין של חודשים ארוכים ואפילו שנים אם מדובר בפרויקטים גדולים. אבל האמת היא שהתשובה הזאת מאוד לא מתאימה עבור הלקוח הממוצע.

בעל עסק שרוצה אתר תדמית לעסק שלו לא צריך אתר מורכב מדי או אלמנטים עיצוביים מסובכים שנדרשת תרופה ארוכה לעצב ועוד תקופה ארוכה לבצע בקוד. מרבית אתרי העסקים מכילים את אותם פיצ'רים ובנויים פחות או יותר באותם מבנים קבועים של אתרי תדמית, כשכמובן יש את הטאץ' הייחודי של העסק. 

אתרי תדמית שאפשר לבנות מהר בדרך כלל מכילים דפי תוכן, קטגוריות, טפסי יצירת קשר בדפים השונים ובדף ייעודי לכך, גלריות תמונות ואולי עוד כמה דברים נוספים פה ושם. לא מדובר פה במשהו שמאריך את הזמן בצורה יוצאת דופן. ולכן בניית אתר מהר היא אפשרית בהחלט.

מהירות של בניית אתר תדמית כזה יכולה להיות מס' שבועות בלבד. אם מדובר באתר על בסיס תבנית מוכנה או שהלקוח מוכן ללכת לקראת בונה האתר בעיצוב המותאם אישית, אפשר לבצע את הבניה אפילו במס' ימים בלבד. 

אז מה באמת אורך זמן רב יותר?

אתרים שלוקח יותר זמן לבנות הם לרוב אתרים שמכילים המון פרטים קטנים ופיתוחים בהתאמה אישית. למשל, אתר חנות מקוונת הוא אתר מורכב יותר שכולל בתוכו המון פרטים קטנים בדפים השונים באתר וכמובן המון בדיקות לפני העלאה של האתר לאוויר. ההבדלים בין אתר תדמית לאתר חנות מקוונת הם הבדלים משמעותיים מאוד בתהליך הפיתוח וגם בתהליך העיצוב, מהסיבה הפשוטה שכל כפתור, תמונה, תוכן ומידע נוסף של מוצר צריכים להילקח בחשבון בתצוגה שלהם לתרחישים השונים שיכולים להיות מוצגים באתר - בחירת תכונה, חוסר במלאי, וריאציות שונות, תצוגה במקומות שונים באתר, עגלה ועוד... במידה ויש פיתוח מותאם אישית, אורך בניית האתר יכול להשתנות בהתאם לצורך הפיתוח.

אם נסכם - בניית אתר תדמית לא אמורה להיארך ביותר מחודש. זאת כמובן ויש התכתבות מהירה וזמינה מצד שני הצדדים. אתרים אחרים ויותר מורכבים יכולים לקחת מס' חודשים, ובמקרים של פרויקטים גדולים, אפשרי שבניית אתר תיארך יותר משנה. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים