אנשים רבים רוצים להעביר את האתר שלהם ממקום למקום ואולי גם לשנות דומיין ולפעמים זה נראה כמו משהו מסובך לגמרי, אבל כשיש תוסף מדהים כמו Duplicator משימה כזאת הופכת להיות פשוטה בהרבה. במאמר זה נסביר לכם איך להעביר את האתר שלכם למקום אחר בקלות רבה. duplicator-plugin

התקינו את התוסף Duplicator

ניתן להתקין את התוסף באמצעות הורדה שלו והעלאה לתיקיה של התוספים או דרך הפאנל של האתר "תוספים" - "תוסף חדש". לאחר מכן יש להפעיל את התוסף ואז תופיע לכם שורה חדשה בתפריט שנקראת "Duplicator".

בצעו גיבוי לאתר והורידו את הקבצים

הכנסו ללשונית "Duplicator". לחצו על "Create New" כדי ליצור גיבוי חדש לאתר שלכם. לחצו על "Next" ואז על "Build" כדי להתחיל בהכנה של הגיבוי. לאחר טעינה קצרה יופיעו לכם 2 כפתורים, אחד שיתן לכם את כל הקבצים של האתר שלכם והשני כדי לקבל את קובץ ההתקנה. את שני הקבצים האלו אתם צריכים להוריד ולהעלות למיקום החדש של האתר שלכם.

duplicator-plugin-package-created

לאחר שהעליתם את הקבצים היכנסו לכתובת האתר שלכם (בתוספת installer.php) כדי למצוא את המיקום של ההתקנה.

צרו מסד נתונים

אנחנו ממליצים ליצור ידנית קובץ MySql \ מסד נתונים חדש עבור האתר החדש שלכם. עושים זאת על ידי כניסה ל- Directadmin. לחצו על  MySQL Management ואז "Create new Database" ומלאו פרטים למסד החדש.

התקינו את האתר החדש

screenshot-5

את הפרטים של המסד אותו פתחתם הרגע אתם צריכים למלא בקובץ ההתקנה. לחצו על "Run Deployment" ולאחר כמה שניות האתר שלכם יהיה מוכן!

מחקו את הקבצים של התוסף

לאחר שנכנסתם מחדש לפאנל החדש שלכם (עם אותם פרטים של האתר לפני המעבר) תופיע לכם אזהרה המבקשת מכם למחוק את הקבצים הישנים של התוסף. עשו זאת. זה הכל!

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים