תפריט יצירת קשר טלפון

הקמת אתר בחינם

תמונה ראשית

זה לא חלום, אם חשבתם שהקמת אתר דורשת מכם הוצאות כספיות רבות אז אולי כדאי שתחשבו שוב. נכון שבשביל לקבל אתר יוצא דופן, מרשים ונפלא אתם צריכים להשקיע משאבים וזמן, אבל אם אתם מוכנים להתפשר על כמה דברים ולהשקיע יותר זמן אין סיבה שלא תוכל לבצע הקמת אתר בחינם. קיימים ברשת שירותים שונים שמאפשרים לעשות זאת בקלות וללא צורך בידע רב בתכנות, עיצוב או כל ידע אחר במחשבים. ממשקים פשוטים ונוחים לכל אדם קיימים לא מעט ורק צריך למצוא את המערכת הנוחה ביותר שאיתה אתם יכולים לעבוד.

שרותים שמאפשרים הקמת אתר בחינם

הקמת אתר בחינם 

וורדפרס - וורדפרס צברה לעצמה שם עולמי כמערכת חינמית לגמרי שמאפשרת ליצור בלוגים או אתרי תדמית אבל אפשר גם לבנות בה אתרים מורכבים ביותר ואפילו אתרי קניות מורכבים מאוד. למערכת יש תמיכה רבה בחו"ל וגם בארץ יש לא מעט אנשים שמבינים ועוזרים ברחבי האינטרנט. למערכת יש פלאגינים שהם תוספות לאתר הבסיסי ומציעים אפשרויות שונות ללא צורך בידע תכנותי וגם תבניות מגוונות שהן למעשה העיצוב של האתר וגם הם בחינם. כמובן שאת אותם דברים אפשר להשיג בתשלום בגרסאות איכותיות ועדיפות אך זה לא חובה.

Wix -  שירות כחול לבן שהחל את דרכו הצנועה בישראל והפך להיות אחד השרותים הגדולים ביותר בעולם. הממשק של האתר עלול להיות מסובך לחלק ומאוד נוח לחלק השני. עיצוב האתר ותפעולו הוא ממש כמו לוח גדול שעליו אפשר לכתוב ולשים תמונות ואלמנטים. השירות חינמי אך על מנת לשדרג אותו ולהשיג אפשרויות נוספות יש לשלם.

Blogger - שירות פתיחת בלוגים שמספקת גוגל. השירות לא רע בכלל, ניתן לבנות בו אתרים טובים בקלות ללא צורך בידע נוסף, ניתן גם לעצב אותם בשלל תבניות קיימות עם שינויים בצבעים וגם היא חינמית לגמרי. אתרי בלוגים למיניהם - יש לא מעט שרותי בלוגים כדוגמת ישראבלוג וגם מערכת הבלוגים של תפוז שמאפשרים פתיחת בלוגים. חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות אך בסופו של דבר, למרות שכולם טובים ליצירת בלוגים ואתרים קטנים וזניחים, אם רוצים לבנות אתר איכותי מ-א' ועד ת' יש צורך בהשקעה כספית.  

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים