הקמת אתר וורדפרסאדם הרוצה להקים אתר וורדפרס יכול לבחור ב-2 אפשרויות, האפשרות הראשונה היא להשתמש בשירות החינמי של wp.com והאפשרות השניה היא לבנות אתר וורדפרס עצמאי שלא יהיה קשור לאתר וורדפרס קום אלא יישב על שרת שאותו הוא ישכור בנפרד ובכך יהווה אתר יחיד וייחודי לכל דבר. עם זאת, על מנת שיצא אתר מרשים צריך להקיע קצת יותר מאשר להתקין את המערכת ואנחנו נסביר.

הקמת אתר וורדפרס

השלבים בהקמת אתר וורדפרס מאוד פשוטים, השלב הראשון הוא להיכנס לאתר וורדפרס ישראל ולהוריד את הגרסא העדכנית ביותר של המערכת. לאחר מכן יש להעלות את הקבצים לשרת אחר, ולהיכנס לכתובת של האתר על מנת להתקין את המערכת על השרת. לאחר מכן יהיה לכם אתר בסיסי על התבנית הבסיסית של המערכת. ניתן להתחבר לפאנל ולהחליף תבניות מבין מאגר התבניות של המערכת או לקנות תבנית פרימיום שבדרך כלל תהיה מעוצבת יפה יותר, תכיל יותר אפשרויות ותיתן לכם את האפשרות לבנות אתר מושקע בלי להשקיע הרבה כסף על עיצוב והתאמה. עם זאת, שימוש בתבניות זה לא הרעיון הכי חכם לעסק רציני שרוצה להיראות יחודי ומיוחד. כשמשתמשים בתבנית מוכנה יודעים שיש עוד אתרים המשתמשים באותה תבנית ולכן הדימיון בין האתרים יהיה ניתן להבחנה. על מנת לקבל אתר ייחודי יש לעצב אותו ביחודיות ולהתאים אותו באופן אישי למערכת. ניתן לעשות זאת בעצמכם אם יש לכם את הידע או לבנות לחברת בניית אתרים המתמחה בבניית אתרי וורדפרס.

הקמת אתר באמצעות חברת בניית אתרים

במידה ובחרתם לפנות לחברת בניית אתרים חשוב מאוד שתבררו בדיוק מה אתם מקבלים ואם זה משתלם. טווח המחירים שיש בשוק הוא מאוד רחב וכך גם החבילות שאותן החברות מציעות. חפשו מחיר משתלם עבור אתר טוב, לפעמים חברות יעדיפו לחסוך לעצמם זמן וישתמשו בתבניות מוכנות וזה משהו שלא כדאי להתפשר עליו כי אם כבר אתם משלמים הרבה כסף, כדאי שזה יהיה על אתר ייחודי שיהיה על תבנית שהותאמה אישית וזה יתבטא במהירות, ביעילות ובהתאמה שלה עבור הצרכים שלכם.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים