תפריט יצירת קשר טלפון

חיפוש וקניית שם מתחם

תמונה ראשית

בהנחה שאתם כבר יודעים את זה, שם מתחם הוא הכתובת של האתר שלכם או במילים אחרות - הדומיין. בעזרת שם המתחם שלכם אנשים יכולים להיכנס לאתר שלכם בקלות מכיוון שהם זוכרים את הכתובת ולא בגלל שהם הגיעו לשם ממנועי החיפוש או מהפניות מתוך אתרים אחרים. שם מתחם צריך להיות קצר, קולע, שם המותג או העסק שלכם ובהקשר הנכון וגם רצוי שתהיה כתובת ידידותית לקידום. בנוסף, שם המתחם חייב להכיל לפחות 3 תווים (למעט שמות מתחם שכבר נרכשו בעבר כדוגמת g.co.il). מחיר של שם מתחם נע בין 5-10 שקלים לדומיין עם סיומת Info, דרך דומיינים עולמים כמו com, net, org שעולים 35-50 ודומיינים ישראלים co.il או org.il שעולים 49-75 שקלים (ויש גם דומיינים לארצות אחרות כמובן). המחירים משתנים מהסיבה שניתן לקנות אותם בכמה מקומות וגם בגלל שבמקרים אחרים חידוש הדומיין עולה במחיר שונה מהמחיר של קניית הדומיין בפעם הראשונה. בנוסף, בשנים האחרונות נוספו דומיינים רבים במגוון תחומים ומחירם שונה, בין הדומיינים האחרים אפשר לראות את הדומיינים club, co, online, world, food ועוד...

אתרים לחיפוש שם מתחם

http://domain.ahoy.co.il/ - אתר ישראלי עם ממשק נוח שמאפשר לחפש שמות מתחם הישראלים בנוסף לשמות המתחם הפופולריים. האתר מאוד נוח ומהיר והוא מומלץ מאוד לדעתנו.

https://domainr.com/ - אתר שמאפשר לכם לחפש שמות מתחם באמצעות הקלדה של המילים אותם אתם רוצים בשם המתחם. בנוסף לכך שהוא יחפש בשמות המתחם הפופולריים, הוא גם יעזור לכם למצוא רעיונות מקוריים כך שאם אתם רוצים דומיין שקשור לרובוטים למשל, הוא לא רק יציע robotim.com אלא גם robot.im שזהו דומיין מאוד יפה לעין.

אתרים לקניית שם מתחם

https://domains.livedns.co.il/ - קניית שם מתחם ישראלי אנחנו בדרך כלל מבצעים דרך Livedns כי אנחנו פשוט התרגלנו וכי אנחנו סומכים עליהם. הממשק שלהם נוח, האתר טוב ומכובד והמחיר שם עולה 75 שקלים לדומיין ישראלי לשנה.

http://box.co.il/ - קניית שם מתחם ישראלי במחיר של 65 שקלים בלבד. זה המחיר הזול ביותר וגם לאתר יש מוניטין מכובד. שימו לב שעד תחילת 2019 המחיר היה 50 שקלים אך עקב עליית מחירים ברשם הדומיינים הרשמי הישראלי, המחירים עלו ב-BOX.

https://www.godaddy.com - האתר העולמי והמוצלח לקניית דומיינים עולמיים. המחירים באתר זולים מאוד והממשק יחסית נוח כשמתרגלים אליו. בנוסף, אולי טוב שתדעו שבניגוד לאתרים הישראלים, שינוי DNS או פרטים אחרים בדומיינים שלכם מתעדכן תוך דקות ספורות ולא רק פעמים בודדות ביום.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים