אם הגעתם למסקנה שאתם מעוניינים ליצור אתר מכירות הרי חנות וירטואלית על פלטפורמת מג'נטו היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם. כיום ישנן מערכות שונות לתפעול אתר מכירות בהתאם לצרכים שלכם על מנת למנוע מצב של אי הבנה וחוסר התמצאות. על מנת למשוך את קהל הלקוחות בצורה הטובה ביותר חשוב מאד לדעת לנהל את החנות בצורה הטובה ביותר. חוסר סדר, עיצוב לקוי או ריבוי מוצרים על המדף עשויים להרחיק את קהל הלקוחות הפוטנציאלים ולכן המטרה היא למנוע את כל אותם מצבים באמצעות בנייה איכותית על מנת להוביל את הלקוח לחווית קנייה איכותית.

מה דרוש מכם על מנת לנהל חנות וירטואלית

ההחלטה לפתוח חנות וירטואלית מצריכה מכם להבין כי מדובר בעסק לכל דבר ,אבל עסק המתנהל באינטרנט ללא מגע אדם תוך רווח. בדומה לעסקים רבים, גם בעת פתיחת החנות עליכם להשקיע משאבים רבים בפתיחתה של החנות ולבחור את הפלטפורמה הטובה ביותר לבנייה וקידום החנות באינטרנט על מנת לעורר עניין בקרב קהל לקוחות. אמנם חנות וירטואלית אינה מצריכה שיפוץ והעסקת עובדים אשר יגיעו למקום, חאבל יש צורך להשקיע לא מעט משאבים על מנת לראות את התוצאות.

 מה כוללת הפלטפורמה

חנות וירטואלית במג'נטו Magento)) נחשבת לפלטפורמה הכוללת קוד פתוח ועשירה בתכונות המאפשרות לאנשי המכירות גמישות ושליטה על המראה של החנות . ממשק הניהול כולל מגוון כלי שיווק גדולים וכן כלי קידום במנועי חיפוש שונים. לפלטפורמה מספר מאפיינים שונים לחנות אלקטרונית המעניקים לבעלי החנות יתרונות רבים על פני המתחרים שלהם.

  • רישום ויצירת משתמשים
  • מעקב אחר היסטוריית קניות
  • יצירת קשר עם הלקוחות באמצעות טפסים
  • תמיכה בשפות רבות
  • מבצעים ומגוון כלי שיווק שונים

מערכת מבוססת קוד

יתרונה המרכזי של המערכת טמון בעובדה כי מדובר במערכת גמישה המבוססת קוד המאפשרת לבצע התאמה לצרכים ומטרות העסק. יתרה מכך, המאפיינים השונים מעניקים ערך מוסף לאתר ומאפשרים לקהל המבקרים ליהנות מחווית רכישה איכותית שתאפשר להם ליהנות מהמוצרים השונים בחנות.

חשוב מאד לשכור את שירותיו של צוות מקצועי ומוביל בתחום

על מנת שקהל הלקוחות ייהנו מחווית רכישה איכותית בחנות חשוב מאד לשכור את שירותיו של צוות מקצועי אשר יהיה ביכולתו להעניק שירותי תמיכה וייעוץ לקהל הלקוחות הרחב. חברה בעלת ניסיון רב תלווה אתכם לאורך כל הדרך בשלבים השונים של חנות וירטואלית המבוססת על מג'נטו החל משלב התכנון, עיצוב, התאמת האתר לשפה המתאימה וכן שילוב של מערכת הסליקה. בסופו של ההליך תקבלו מערכת אלקטרונית איכותית וייחודית המתאימה לעסק שלכם כמו כפפה ליד. צוות מומחים בתחום יהיה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום וכן במתן שירות אישי. חברה מקצועית ובעלת ניסיון תציע את השירות שלה במטרה לבנות את החנות המתאימה ביותר.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים