מהירות בניית אתר אינטרנט משתנה בהתאם לסוג האתר אותו אתם בונים. ישנם אתרים שאפשר לבנות בתוך ימים בודדים ויש אתרים שלוקח אפילו יותר משנה לבנות. עבור העסק הממוצע שרוצה אתר תדמית, בניית אתר יכולה להתרחש בפחות מ-30 יום לרוב. עבור אתר קטלוג / חנות מקוונת זמן סביר של בניית אתר היא בין חודש לחודשיים. כמובן שאפשר מהר יותר או איטי יותר בהתאם למגוון רחב של פרמטרים. יש לקחת בחשבון שהזמן עצמו אינו כולל הזנת תוכן.

מה דורש זמן בבניית האתר?

  • עיצוב - אם מדובר באתר מתבנית או עיצוב פשוט, לוקח הרבה פחות זמן לעצב את האתר מאשר עיצוב מותאם אישית על ידי מעצב/ת. עיצוב מפורט לוקח זמן רב גם בגלל שיש יותר ירידה לפרטים וגם בגלל שהעבודה מול הלקוח אורכת יותר זמן ולפעמים אפילו מעבר לזמן ההגיוני. לכן הלקוח צריך לקחת בחשבון שגם הוא יכול לעכב את בניית האתר במידה והוא מתעכב בשלב העיצוב.
  • מורכבות תכנותית - כשאתר אינטרנט מכיל רק דפי תוכן פשוטים אין פה יותר מדי עבודת תכנות. במידה ויש סוגי דפים שונים שמצריכים תכנותים מורכבים יותר, או שמדובר בחנות מקוונת שבה יש ירידה לפרטים בכל תחום התכנות. 
  • סוג החברה מולה אתם עובדים - יש חברות שעובדות מהר יותר, יש חברות שעובדות לאט יותר. יש חברות בהן יש אנשים שונים שעובדים על חלקים שונים בפרויקטים ולכן העבודה מתעכבת יותר. יש חברות ובעיקר עסקים קטנים בהם אתם עובדים מול אדם אחד או שניים לכל היותר והעבודה זורמת יותר מהר. 

איך אפשר לדאוג לכך שיבנו לי את האתר מהר?

במידה והדבר החשוב לכם ביותר הוא המהירות של בניית האתר, יש לציין זאת מראש למי שבונה עבורכם את האתר ובמידת הצורך תצטרכו להתפשר על הצרכים שלכם. לפני כמה חודשים פנה אלינו לקוח שהיה צריך אתר תדמית לקראת פגישה שבה הוא היה צריך להציג אתר על מנת לסגור עסקה. לא היה חשוב במיוחד איך האתר ייראה ולא היה כדאי להתעכב על זה, אלא היה חשוב שפשוט יהיה אתר ייצוגי ונחמד שישרת את המטרה ולכן בחר הלקוח לבנות אתר על בסיס תבנית מוכנה עם כמה התאמות בסיסיות. אתר כזה הוקם בתוך מס' ימים - כולל הקמת שרת, רכישת דומיין והפנייתו והזנת תוכן. 

אם אתם צריכים אתר בזמן קצר, צרו איתנו קשר. 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים