תפריט יצירת קשר טלפון

כתיבה באתרי מאמרים

תמונה ראשית

ככתיבה באתרי מאמריםחלק מכתיבת התוכן שאתם צריכים לעשות אתם בטח תצטרכו לכתוב לא מעט מאמרים שיכנסו לאתר או שתפרסמו באתרי המאמרים למיניהם על מנת להרבות תוכן שיפנה לאתר שלכם. כתיבה באתרי מאמרים צריכים לבצע בצורה נכונה אחרת זה יהיה בזבוז זמן. באינטרנט יש לא מעט אתרי מאמרים, חלקם טובים וחלקם פחות, חלקם עוסקים באופן כללי בהרבה נושאים וחלקם מתמקדים בנישה אחת ואתם צריכים למצוא ללמוד איפה לפרסם ואיך. אז הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בכך.

הסבר על כתיבה באתרי מאמרים

אתר המאמרים הפופולרי ביותר כיום הוא Articles אך ישנם עוד כמה אתרים טובים שיכולים להועיל. כל אתרי המאמרים דורשים הרשמה ובדרך כלל מציבים חוקים. החוקים יכולים להיות מספר מילים מינימלי (200-450) או כמות קישורים מוגבלת (בין 2-3 קישורים או ללא הגבלה) לצד חוקים נוספים שכל אתר מציב לגולשים בו.

בחירת אתרי מאמרים

מגוון רחב של אתרים - כשאתם מפרסמים מאמרים תנסו לפרסם בכמה שיותר אתרים, לא כדאי להסתפק רק באתרים בודדים ובהם לפרסם כל הזמן אלא ככל שתרבו ביותר אתרים כך גוגל ישים לב שיותר אתרים מפנים אליכם ויש לכך חשיבות רבה יותר מאשר כמות קישורים גדולה מאתרים בודדים. אתרים משרתים שונים - אתם יכולים לפעמים לחשוב שאתם מפרסמים מהרבה אתרים שונים אבל למעשה גוגל מסתכל על כולם כעל רשת אחת וזה קורה בעיקר בגלל שלכולם יש כתובת Ip זהה. אם למשל בניתם רשת אתרים על השרת שלכם ולכולם יש אותו IP אין טעם להשקיע מאמצים בכתיבת מאמרים בכל אחד מהם בכמות גדולה. אפשר לפרסם בכולם אך לא לייחס לכך חשיבות עילאית כאילו מדובר באתרים שונים, עדיף אתרים שונים לגמרי עם כתובת IP אחרת. אתרים בתחום מסוים - אתרים בנישה של האתר שאותו אתם מקדמים הם העדיפים ביותר. אם יש לכם אתר שעוסק בכלי רכב ואתם כותבים מאמר או כתבה באתר שעוסק בתחום הרכב הקישור בו יהיה רלוונטי מאוד והוא עדיף על קישור שיוצא מאתר כללי. הפנו ממאמר למאמר מאתר אחר - כשאתם כותבים מאמרים אתם תמיד תוציאו קישורים מהמאמר לעבר האתר שלכם, אבל גם להפנות ממאמר למאמר זה מועיל מאוד וגוגל מסתכל מחדש על מאמרים שכביכול הוזנחו בעבר והם במילא מובילים לאתר שלכם אז אתם עושים בכך פעולה כפולה של קידום הדף שמפנה לאתר שלכם וקידום האתר שלכם בעקיפין. לאחר כתיבה באתרי מאמרים אנשים נוהגים להזניח את המאמרים כאילו היו סתם משהו לא רצוי שהם כתבו וזרקו. על מנת לתקן את זה יש להכין רשימה של כל המאמרים שכתבתם כדי שיהיה לכם נוח להפנות מאחד לאחד בעתיד.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים