תפריט יצירת קשר טלפון

מה צריך להכין לפני בניית אתר תדמית?

תמונה ראשית

הכנות לפני בניית אתרבניית אתר תדמית היא שלב הכרחי בקידום ושיווק העסק שלך, לא משנה מה התחום בו אתה עוסק, אלא אם כן האתר שאתה צריך הוא לא תדמיתי אלא אתר קצת יותר כללי כמו אתר שמספק רכישת מוצרים או אתר שמכיל יותר מאשר הצגת מידע עם תמונות על העסק שלך. אם אתה צריך אתר גדול יותר מאתר תדמית, כנראה שהמאמר הזה לא בשבילך, כי פה אנחנו נדבר מה בעל עסק שרוצה לבצע בניית אתר תדמית לעסק שלו צריך להכין.

לוגו

לפני שאתם ניגשים לחברה יש כמה דברים שאתם צריכים להכין מבעוד מועד, או לפחות לארגן לעצמכם אותם במסודר כדי שתוכלו להציג אותם כשתצטרכו - אחד מהדברים האלו הוא הלוגו שלכם. סביר להניח שלעסק שלכם, אם הוא כבר חי וקיים, יש לוגו ולכן הכרחי שהלוגו שבאתר שלכם יהיה תואם לזה שכבר קיים. אתם צריכים שיהיה לכם קובץ ממוחשב של הלוגו שלכם, עדיפות לאחד ללא רקע כדי שיוכלו להשתמש בו על כל צבע רקע שמתאים לטעמכם ולטעם החברה שמעצבת את האתר. עדיף גם ללוגו גדול, לפחות ברוחב של 300 פיקסל כדי שיהיה אפשר להתגמש איתו ככל שיותר.

תמונות

תמונות 'אווירה' או תמונות שקשורות לעסק \ לשירות \ למוצר שלכם הן אמנם לא הכרחיות, אבל כדאיות ביותר כדי שיהיה אפשר להשתמש בהם בעיצוב או באתר עצמו בדפי הגלריה או דפי המידע. אם יש לכם תמונות איכותיות (ברוחב של לפחות 1920 בעדיפות לגדולות יותר) הן יהיו מועילות לבונה האתר. אם אין לכם, ניתן לקנות תמונות טובות באתרי Stock למיניהם. כמובן שעדיף שהתמונות יהיו משלכם, למשל תמונות שמציגות את המוצרים כפי שהם או תמונות שממחישות בצורה הטובה ביותר את השירות שלכם מכיוון שאתם יצרתם אותן. במידה ואין, אפשר להשתמש בתמונות סטוק שתרכשו או בכאלו חינמיות אך חינם לא מומלץ מכיוון שזה התפשרות גדולה על היחודיות ועל המיקוד של התמונה בדיוק למטרה. ניתן למצוא תמונות חינמיות פה.

דומיין, שרת ותחזוקה

מבחינת דומיין - עדיף שאתם תקנו אותו. שמענו על מקומות בהם חברות בניית האתרים שלקחו על עצמם את קניית הדומיין השתמשו בו בתור בן ערובה במידה ותרצו לעבור לחברה אחרת. דומיין ישראלי עולה 75 שקלים דרך Livedns או 49 שקלים דרך Box וצריך לחדש אותו מדי שנה. קנו את הדומיין הטוב ביותר עבורכם, שיהיה קצר ויכיל את שם המותג שלכם מבלי יותר מדי סיבוכים. מבחינת שרת ותחזוקה, אתם יכולים שחברת בניית האתרים תעשה זאת עבורכם כדי לחסוך לכם, כמובן כשאתם סומכים על החברה, או לשכור בעצמכם. אתר תדמית לא צריך יותר מדי ולכן ניתן למצוא אחסונים הגונים במחיר של 20-30 שקלים בחודש.

חזון

כשאתם באים לבנות אתר תדמית, חשוב מאוד שתהיה לכם תמונה בראש של מה שאתם צריכים שיהיה באתר. בין אם מדובר על מבנה האתר ובין אם מדובר על צבעים בלבד. אם יש אתרי אינטרנט בתחום שלכם או בתחומים אחרים שמצאו חן בעיניכם אתם יכולים להציג אותם כדוגמא למעצב כדי שהוא יבין פחות או יותר מה הטעם שלכם. בתור בונה אתרי אינטרנט אני יכול להגיד לכם שכדאי לכם מאוד להיות גמישים, לעתים בקשות של לקוחות יהיו לא ריאליסטיות, לא כדאיות או לא מומלצות מסיבות כאלו או אחרות ולכן אם מעצב או מתכנת האתר ימליץ לכם על משהו אחר, תבקשו להבין למה ואם זה נשמע לכם הגיוני או אם אתם חושבים שהוא רוצה בטובתכם על סמך מה שאתם מבינים, תתפשרו כי היו מקרים בהם בעל אתר בנה אתר שמאוחר יותר התברר כלא משתלם מבחינת קידום או לא נוח לגולש וחברות בניית אתרים שמבינות בתחום יודעות להמליץ על האתר הטוב ביותר והאידיאלי ביותר עבורכם.

בחירת חברה

יש לא מעט חברות בשוק, אתם רוצים לבחור בחברה הטובה ביותר אבל שנותנת מחיר הוגן. מחירים לאתר תדמית יכולים לנוע בין 1500 שקלים לאתר תדמית בסיסי על סמך תבנית מוכנה - לא מומלץ. ועד אתר ייחודי מחברת-על במחיר של מעל 10 אלפים שקלים - גם לא מומלץ אלא אם כן יש לכם עוף מזומנים. המחיר השפוי הוא 3000-8000 שקלים בהתאם למה שהם מציעים מבחינת מה החבילה כוללת, על איזו מערכת ועוד שלל הצעות מפתות. האפשרות האחרת היא לבנות אתר בתשלום מתחדש פר חודש או פר שנה כך שלא יורד לכם סכום גדול מהחשבון אלא עשרות שקלים בחודש או מאות שקלים בשנה ויותר קל לשאת בהוצאות מכיוון שאתר בתשלום חד פעמי גדול עדיין לא מסמל על סוף התשלום שלכם מכיוון שיש הוצאות תחזוקה לא נגמרות. לא משנה אם אתם רוצים אתר תדמית בתשלום מתחדש או בתשלום חד פעמי - אנחנו יכולים להבטיח לכם כשתקבלו הצעה הוגנת מחברה איכותית אם תשאירו את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר למעלה.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים