תפריט יצירת קשר טלפון

עיצוב אתר תדמית

תמונה ראשית

עיצוב אתר תדמיתיהיו בעלי עסקים שיחפשו אחר המעצב המושלם והיוקרתי ביותר עבור עיצוב אתר תדמית בשביל העסק שלהם, אבל למען האמת, עיצוב אתר תדמית זו לא עבודה מסובכת יותר מדי.

אמנם האתר צריך להיות מעוצב בצורה מקצועית, יפה ושתהיה נוחה למשתמש לאחר התיכנות, אבל לא מדובר על עיצובים מורכבים שדורשים שלל עמודים פנימיים או כל מיני התאמות למערכות ופיצ'רים עתידיים. אתר תדמית בסיסי יכול להספיק למרבית העסקים ועל כן העיצוב צריך להיות פשוט ונוח לשימוש.

אם נרצה לסכם את מה שאמור לעשות המעצב בעיצוב אתר תדמית נגלה שאין יותר מדי ולרוב מדובר על אותה 'תבנית', חלק עליון שמכיל לוגו ופרטים, מקום לתוכן, מקום לצור קשר (או קריאה לפעולה) וחלק תחתון שמכיל שוב את הפרטים או קישורים רלוונטים. עם זאת, זה לא חצוב באבן ובסופו של דבר כל מעצב יוכל לעשות ככל שעולה על רוחו בהתאם לעסק, וכך גם יכול לדרוש בעל העסק, אבל לפעמים עיצוב מסובך מדי, או עיצוב מושקע יותר על המידה בפן העיצובי שלו אך ללא חשיבה על נוחות המשתמש יכול לעשות יותר נזק מאשר תועלת. חשוב מאוד לבצע תכנון אתר לפני שמתחילים בפעולת העיצוב על מנת שתוכלו להבין בדיוק איך אתם רוצים את האתר שלכם ואיך להשיג באמצעות העיצוב שלכם את המטרות.

מחיר של עיצוב אתר תדמית גם לא אמור להיות יקר מדי וכל עסק יכול להרשות לעצמו. את העיצוב לאתר שלכם אפשר לקנות ממעצב שעובד בנפרד מחברת בניית אתרים והמחיר יכול להגיע ל-1000,2000 ואפילו יותר. אך לא תמיד זה עדיף מכיוון שאם תשאלו אותנו, עדיף לקנות מחברה אחת את כל החבילה כולה על מנת שלא תיתקלו בטלפון שבור או שתגיעו למצב שהמעצב ממליץ דבר אחד וחברת בניית האתרים תגיד לכם שזו הייתה טעות מכיוון שלא כולם מכירים את כל התחומים.

בחברת בניית אתרים שתבצע את העבודה כולה תוכלו להיות בטוחים שהכל נעשה בצורה מחושבת מתחילת העבודה בתיכנון, דרך העיצוב ועד הקמת האתר לגמרי. בנוסף לכך, בדרך כלל בעסק לבניית אתרים קטן ואיכותי אפשר להשיג מחיר הרבה יותר טוב כשמבצעים את החבילה כולה ולא כשקונים את העיצוב בנפרד. אם אתם רוצים עיצוב ובניית אתר תדמית רספונסיבי אנחנו ממליצים לכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר ולא תתאכזבו מההצעה שתקבלו.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים