תפריט יצירת קשר טלפון

פלאגיני JS חינמיים, פשוטים, קלים ויעילים

תמונה ראשית

כל מי שמשתמש ב-Jquery כדי לעשות לעצמו קודים יפים ונחמדים ירצה לפעמים לחסוך לעצמו את העבודה ולהשתמש בקודים קיימים שניתנים לשימוש חינם באינטרנט. לפעמים יש פלאגינים שעושים דברים נפלאים אבל פשוט לא שמעתם עליהם עד היום. אנחנו פה כדי ללמד אתכם על כמה מהם שיעשו לכם את החיים קלים בפעם הבאה שתצטרכו אותם.

baguetteBox.js

גלריית תמונות עם אפקטים לאחר לחיצה. הגלרייה נטענת מהר ומאפשרת להסתכל על תמונות גדולות באיכות מעולה שיגדלו לגודל של המסך ויאפשרו מעבר מתמונה לתמונה בגלרייה. הגלריה פשוטה מאוד לשימוש והיא במינימום קוד ועבודה מצדכם.

Tingle

חלונות קופצים זה דבר יפה שמאפשר לנו לבצע פעולות או לקרוא מידע נוסף מבלי לטעון אלמנטים מחדש או לעבור עמוד. עם Tingle תוכלו ליצור מגוון סוגים של חלונות, קטנים, גדולים וכאלו שמתאימים את גודלם ללא מאמץ.

Select.js

בואו נודה בזה, כפתור ה-Select הרגיל שיש בדפדפן הוא מכוער ואי אפשר לעצב אותו בדיוק כמו שאנחנו רוצים. בשביל זה יש את Select.js. הוא לא עושה משהו אחר מלבד לעצב לכם את כפתורי הבחירה, אבל זה בהחלט מספיק.

Dropzone

תשכחו מהימים שבהם לחצנו על 'בחר קובץ' כדי להעלות קבצים, היום הכל נעשה בגרירה. Dropzone יאפשר לכם לעשות מה שתמיד חלמתם לעשות - העלאת קבצים באמצעות גרירה וזריקה מעל אזור מסוים.

Validate.js

במקום לבדוק את כל השגיאות לאחר השליחה, אפשר לעשות את כל אלו ב-LIVE. לכל שדה בטופס תוכלו להגדיר חוקים ואם המשתמש לא יפעל על פיהם, הוא יקבל הודעת שגיאה יפה ויעילה במהירות.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים