תפריט יצירת קשר טלפון

הקשר שבין קידום אורגני ובניית פרופיל קישורים

תמונה ראשית

קידום אורגני היא פרקטיקה שמיועדת לקדם את האתר בדפי התוצאות של מנועי החיפוש ובמיוחד בגוגל. המטרה היא לכבוש את המקומות הראשונים של דפי תוצאות החיפוש כך שלקוחות פוטנציאליים שמחפשים אתכם, יוכלו למצוא אתכם בדיוק ברגע בו הם מחפשים אתכם. בכדי לכבוש את המקומות הראשונים הללו, עליכם "לשכנע" את מנוע החיפוש, שבתורו מבקש להציג למשתמשים שלו את התוצאות הטובות ביותר, שהאתר שלכם הוא אכן תוצאה טובה שנכון מבחינתו להציג למשתמשים שלו. כדי לשכנע את מנוע החיפוש בכך, עליכם להצטיין בכל הקריטריונים שעל פיהם הוא בוחן את האתר שלכם ואחד הקריטריונים החשובים שבהם הוא קישורים נכנסים.

קישורים נכנסים ובניית פרופיל קישורים

קישור נכנס הוא למעשה קישור שמפנה מאתר אחר כלשהו אל האתר שלכם. כאשר אתם מציגים קישור באתר שלכם שמפנה לאתר אחר, המדובר בקישור יוצא עבורכם וקישור נכנס לאתר אליו אתם מפנים. כאשר אתר אחר עושה זאת כלפיכם, יש לכם קישור נכנס. מבחינת מנועי החיפוש, קישור נכנס הוא כמו המלצה – אתר שמוכן להפנות את המבקרים שלו לאתר אחר, סביר להניח שאותו אתר אליו הוא מפנה הוא אתר נחשב ואיכותי עליו ממליץ האתר המפנה למבקריו. ככל שיש לכם יותר קישורים נכנסים, זה אומר שיש לכם יותר המלצות מאתרים אחרים וזה מרמז למנוע החיפוש שאתם עשויים להיות אתר חשוב שכדאי להציג למשתמשים.

אחרי שאמרנו את זה, לא כל קישור נכנס הוא המלצה. קישור מטוקבק באתר חדשות, מרשתות חברתיות, מפורומים או אפילו מאינדקסים עסקיים, הוא קישור בעל ערך מועט מאוד אם בכלל, שכן כל אחד יכול לייצר לעצמו אינספור קישורים נכנסים כאלה. כמו כן, כל קישור שיצרתם בצורה מלאכותית הוא קישור חסר ערך בעיני מנוע החיפוש, שבתורו יתעלם מקישור כזה ואף יעניש אתכם בגינו, בכך שידחק אתכם לדפי התוצאות האחוריים, וזה בדיוק המקום בו נכנס פרופיל קישורים לתמונה.

פרופיל קישורים – אסטרטגיית קידום

שירות בניית קישורים הוא למעשה כלי לבניית אסטרטגיית קידום אורגני יעילה ואפקטיבית מול מנועי החיפוש. במסגרת הפרופיל, מוגדרים שורה של פרמטרים כמו סוג התכנים שמהם יצאו הקישורים לאתר שלכם, האנקורים (הטקסט הכחול שלוחצים עליו) שיפנו אל האתר שלכם, האתרים שמהם יצאו הקישורים הנכנסים שלכם, תדירות הוספת הקישורים, הדפים אליהם יפנו הקישורים הנכנסים וכן הלאה כל אלה מיועדים ליצור פעילות קישורים נכנסים שתיראה כמה שיותר אותנטית למנוע החיפוש, ולא תעלה בו את החשד שמדובר בהתנהלות מלאכותית מצדכם. למעשה, עוד יותר מכמות הקישורים הנכנסים שלכם, חשוב יותר פרופיל הקישורים שבו אתם משתמשים ושמאפשר לכם למנף כל קישור נכנס כזה להשגת מקסימום תוצאות. בשורה התחתונה, קידום אורגני מחייב קישורים נכנסים איכותיים, וקישורים נכנסים איכותיים מחייבים פרופיל קישורים יעיל ואפקטיבי שנבנה בצורה מקצועית וגם מיושם בצורה כזאת.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים