תפריט יצירת קשר טלפון

קידום אתר לבד

תמונה ראשית

קידום אתר לבדלקדם לבד את האתר נשמע כמו משימה פשוטה - עד כמה מסובך זה יכול להיות? מוסיפים את האתר שלי לכל מיני אינדקסים, כותבים תוכן, אם יש לי וורדפרס אני גם מתקין תוסף של SEO ונותנים לזמן לעשות את שלו. ובכן, זה לא כזה פשוט וזה מצריך הרבה ידע והשקעה. אם בכל זאת אתם רוצים לקדם ולשווק את האתר שלכם לבד אנסה לייעץ לכם איך לעשות את זה בצורה בסיסית אך שאמורה להוות נקודה טובה לאנשים שלא רוצים להשקיע כסף מיותר, אבל קחו בחשבון שזה יקח לכם זמן - אין סוף זמן.

השלבים לקידום אתר לבד

בדיקה שהאתר מתאים לקידום - לפני שמתחילים לקדם אתם רוצים לוודא שהאתר שלכם במצב טוב לקידום, זה אומר שהאתר עצמו רץ מהר, יש בו תוכן איכותי, הוא עונה על מטרתכם במידה וייכנסו גולשים, שהוא מתאים לסלולרי ושעשיתם כל מה שאפשר כדי לתת לו אופטימיזציה. כתיבת תוכן - חשוב שהאתר יהיה עם מספיק תוכן כבר לפני הפרסום. אנשים נוטים לפרסם אתרים כשיש בהם רק דף ראשי ודף נוסף במקרה הטוב אבל ככל שיהיה לכם יותר תוכן כך יהיה להם יותר קל לקדם את האתר, כי לא רק שלגולשים יהיה יותר מה לקרוא ויותר איפה לזוז ולנוע באתר באמצעות קישורים שתשימו מד לדף, אלא שגם יהיה לכם יותר מילות חיפוש בתוכן. בנוסף לכך, כתיבת התוכן לא מסתיימת ברגע שהתחלתם לקדם, מומלץ לכתוב לפחות פעם בשבוע כדי להראות שיש פעילות באתר, גוגל לא אוהב אתרים שננטשים. קישורים - אתם צריכים קישורים באתר שלכם, בין אם מדובר בקישורים מדף לדף באתר שלכם ובין אם מדובר בקישורים יוצאים לאתרים אחרים לפי הצורך. חוץ מזה, קישורים מאתרים יוצאים לאתר שלך מועיל מאוד ומומלץ "לפזר" קישורים כאלו באתרים רבים בעלי תוכן בתחום בו אתם עוסקים. רשתות חברתיות - הרשתות החברתיות הן חלק לא נפרד מהחיים שלנו ולכן קידום ברשתות החברתיות הוא מומלץ ללא ספק. פתחו דף פייסבוק לאתר \ לעסק וקדמו באמצעותו את האתר שלכם. זכרו שחלק לא קטן מהיחס של גוגל כלפי אתרי אינטרנט הוא התנועה שמגיעה לאתר ובתוך האתר.

למדו ממדריכים ומאמרים

יש לא מעט מקורות לימוד באתרי אינטרנט בעברית ובאנגלית. אמנם החומר שיש באנגלית הוא רב יותר אך גם בארץ יש אתרים טובים ללימוד קידום אתרים. אתר 'קידום אתר' הוא דוגמא נפלאה לאתר שקל לתפעול והוא מכיל מאמרים בנושאים שונים שעוזרים בכל תחום בנפרד מבלי להתבלבל יותר מדי ובהתמצאות קלה.

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים