להקים אתר באינטרנט, כדי לקדם עסק, זה טוב. אפילו טוב מאוד. אבל זהו רק צעד ראשון מבין שורה ארוכה של צעדים לא פחות חשובים. הצעד השני, החשוב לא פחות הינו למשוך תנועה לאתר העסקי. ולא מספיק לנהל פרסום באינטרנט שפועל אל מול כלל הציבור. עדיף למשוך תנועה רלוונטית, שתהיה משמעותית מבחינה עסקית. קבלו כמה דרכים למשוך תנועה, הרצויה לכם.

קידום ממומן, לתוצאות מהירות  

אם רוצים למשוך תנועה רלוונטית לאתר העסק אבל גם לעשות את זה מהר, הכיוון המתבקש של פרסום באינטרנט הינו קידום ממומן. יש לא מעט דרכים שבהן אפשר למשוך גולשים לכאורה בחינם, אבל קיים לזה מחיר. הדברים הללו לוקחים הרבה יותר זמן. הם גם עשויים להיות פחות ממוקדים. יש הרבה דרכים לבצע פרסום באינטרנט במודל של תשלום. למשל תשלום לפי הקלקה (PPC). אפשרות נוספת הינה תשלום לפי צפייה, כאשר מטמיעים פרסומים בסרטונים. אלה דוגמאות על קצה המזלג, כאשר אפשר לבצע קידום ממומן בשילוב עם גוגל, עם רשתות חברתיות שונות, בקניית שטחי פרסום ישירות מול בעלי אתרים, דרך בלוגים ועוד ועוד.

יצירת באז ברשתות חברתיות

דרך יוצאת מן הכלל להביא תנועה לאתר של עסק הינה פעילות חכמה ברשתות חברתיות. חשוב לציין כי לכל רשת חברתית יש דרכי פעולה שהן יותר רלוונטיות וצריך צריך להיות מאוד מדויקים. למשל, יש רשתות שבהן הקידום נעשה בעזרת סרטונים ותמונות, כאשר להאשטגים יש משקל מאוד משמעותי. אם חשבתם על אינסטגרם, אתם בהחלט לא טועים. וכמובן, העלאת פוסטים מעניינים, מרגשים, היתוליים ובעיקר שיווקיים, זה לב העניין בפייסבוק. הטוב ביותר זה להצליח ליצור באז, כלומר עניין. שיתופים ופוסטים שמצליחים בכך מושכים עוד ועוד אנשים, ממש בקנה מדיה רחב.

עמודי נחיתה ושיתוף קישורים

שתי דרכים נוספות שיביא משיכה של תנועה רלוונטית הן עמודי נחיתה וכן שיתוף קישורים. לגבי שיתוף קישורים פחות נעמיק כאן, כי זה עולם בפני עצמו. לגבי עמודי נחיתה, זה הרבה יותר רלוונטי לקהל הרחב, שכן יש כלים שבהם כל אחד יכול לפתוח דף נחיתה או יותר מאחד. בגדול, דפי נחיתה הם עמודי אינטרנט מאוד ממוקדים. הם מדברים דוגרי, ומציפים לגולש הצעת ערך מאוד ממוקדת. כלומר, כל מי שמגלה שהדף הזה רלוונטי עבורו, מוזמן להשאיר פרטים או לקפוץ ישירות לאתר. למשל, דף נחיתה לא בהכרח יפרסם חנות לכלי עבודה במלואה, אבל כן יזמין מי שרוצה כלי עבודה במבצע, להשאיר את פרטיו או לקפוץ מיד לאתר. שם יחכו לו מבצעים חמים והצעות ערך.

כך תקדמו את האתר בעזרת גוגל ותביאו גולשים

כדי למשוך תנועה רלוונטית לאתר של העסק, כדאי לשמור מקום של כבוד לגוגל. מנוע החיפוש המוביל בארץ, על פני כל אחד אחר, מבצע אינדקס לכל אתר ותוכן. על מנת שיכירו את האתר שלכם גולשי גוגל, צריך להוסיף לאתר תכנים טובים. העלו תכנים איכותיים שיביאו גולשים ויניעו אותם להישאר באתר שלאורך זמן. האלגוריתם של גוגל מאוד אוהב את זה. כמו כן, השתמשו במילות חיפוש כמה שיותר ממוקדות. כאשר אתם מצליחים למצוא את מילות החיפוש שרלוונטיות ספציפית לאתר שלכם ומעניינות את הגולשים שלכם, תראו את התוצאות. ככל שהאתר יתקדם, כך הוא זוכה לחשיפה ניכרת.

טיפ לסיום, דברו על האתר שלכם גם ב"סמול טוק". הפיצו בכל מקום שיש לכם אתר, אתר טוב ומועיל. זו השלמה טובה לכל מה שציינו קודם לכן. בהצלחה!

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים