תפריט יצירת קשר טלפון

4 כלים לנגישות (כולל עבור אתרי וורדפרס)

תמונה ראשית

כולנו חששנו מהחוק של הנגישות והרגשנו שהוא לא עושה לנו חיים קלים, אבל מצד שני הבנו את הצורך לעזור לאנשים בעלי קשיים כאלו או אחרים ובסופו של דבר השלמנו עם זה. בעלי אתרים ומתוכם בעלי אתרי וורדפרס, שהינה המערכת הפופולרית ביותר כיום בעולם, מחפשים פתרונות כדי הנגיש את האתר שלהם, אך אלו פתרונות טובים ומולצים? על זה נדבר פה.

נגישות

WP Accessibility

זהו כרגע תוסף הוורדפרס הפופולרי ביותר בעולם בכל הנוגע להנגשה. הוא מכיל הכי הרבה אפשרויות והוא נוצר על ידי אחד המומחים הגדולים של וורדפרס בתחום ההנגשה (הנה האתר שלו). בין הדברים שהתוסף מציע זה תיקונים של קודים, מוסיף אפשרות לדלג בין קישורים באתר באמצעות המקלדת בלבד, מסיר ערך target שעלול לבלבל גולשים מסוימים, מוסיף קו תחתון לכל הקישורים וכמובן, בנוסף לאפשרויות נוספות, הוא מכיל את הסרגל החשוב שמאפשר לבצע פעולות שונות.

Accessible Poetry

אמנם לא ניתן לראות את זאת במבט ראשוני, אך מדובר בכלי מעולה שנוצר על ידי בחור ישראלי בשם עמית מורנו. הכלי מציג סרגל באתר המאפשר לבצע מגוון פעולות. בנוסף לכך, ניתן לשלוט על מה הסרגל יאפשר ועל אפשרויות נוספות באמצעות הפאנל.

סרגל הנגישות של joseff

עוד כלי שימושי של יוצר ישראלי הוא הכלי הזה, שאין לו שם כרגע. לא מדובר על תוסף וורדפרס אלא על סרגל שניתן להטמיע בכל אתר ואתר והוא מספק אפשרויות בסיסיות וחשובות של צבעים, דגלים וגוונים. דוגמא לסרגל ניתן לראות באתר המצורף. הקוד הוא קוד פתוח שכל אחד יכול ולייעל אותו.

enable

כלי הנגישות הזה הוא תוצאת כחול לבן - ניתן להירשם בחינם ולפתוח מס' לא מוגבל של רשיונות לאתרים שלכם. הכלי מספק מענה טוב לכל מי שצריך סרגל נגישות לאתר שלו. תוכלו להתרשם מסרגל הנגישות באתר הנוכחי מכיוון שאנחנו משתמשים בכלי נגישות זה.

 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים