תפריט יצירת קשר טלפון

5+ אתרים טובים ליצירת מוקאפים

תמונה ראשית

מכירים את זה שבאתרים ה'מקצועיים' אתם רואים תמונות של אנשים עם טלפונים, טאבלטים או מחשבים אשר מופיעה בהם תמונה של אתר \ לוגו של החברה? אז יש 2 אפשרויות, או שמדובר בצילומים אמיתיים שהוכנו מראש, או שמדובר בעריכה מרשימה. לגבי העריכה המרשימה, גם אתם יכולים לעשות את זה ובלי מאמץ כלל באמצעות הכלים הבאים שלא מצריכים הורדה אלא אונליין באתר. (לחיצה על השם תוביל לאתר)

placeit

placeit

השירות הטוב ביותר מבין הרשימה המאפשר לכם להוסיף תמונות משלכם לשלל מכשירים בשלל מקומות, נופים ורקעים. מדובר בשירות מרשים מאוד אבל בשביל לקבל תמונה איכותית יש צורך לשלם. התמונה למעלה היא דוגמא לגודל חינמי.

Frame

פריים

הכלי שמאפשר לכם להכניס תמונה לתוך מכשיר טלפון, מחשב או מסך וזה נראה חמוד, אבל לא הכי אמין עולם. השירות כמובן הוא חינמי.  (האתר גם מאפשר לקחת ישירות מכתובת אתר אבל זה לא עבד לנו במקרה הזה)

dunnnk

SAMSUNG CAMERA PICTURES

שירות מעולה עם אמנם פחות אופציות מהאתר הראשון ברשימה, אך הוא חינמי ונותן תמונות גדולות משלל מכשירים. התמונה שלמעלה למשל היא בגודלה המקורי 2000px לרוחב.

mockuphone

iphone6plus_gold_side1

האתר הבא מאפשר לכם להוסיף תמונה לטלפונים, טאבלטים וטלוויזיות ולקבל אותם ללא רקע באיכות גבוהה מאוד. עם זאת, על מנת בשביל לקבל תמונה טובה צריך להכניס תמונה באיכות גבוהה (אנחנו לא השקענו ובגלל זה זה נראה כמו שזה נראה)

magicmockups

Startup Stock Photos

אתר טוב עם מבחר די מצומצם אבל הוא מהיר ועושה את העבודה לא רע. מאפשר לכם גם לקחת תמונה ישירות מכתובת של אתר במקום להעלות תמונה.

cleanmock

אתר שנותן לכם להעלות מוקאפים מעוצבים ופשוטים למדיי של טלפונים סלולריים, מחשבים או סתם צרות מרובעות עם רקע יפה. מתאים לאנשים שרוצים להציג עבודות עיצוביות או אתרי אינטרנט. בגרסא החינמית האפשרויות מוגבלות ויש Watermark של החברה. האמת היא שהמוצר הזה פחות מומלץ מכיוון שהוא לא יודע להתאים את עצמו היטב לגדלים שונים.

Artboard.Studio

כלי שמאפשר לכם לעצב באמצעות מוקאפים דברים מרשימים יותר מאשר טלפונים ומחשבים. אפשר בכלי הזה לעצב פרסומות שלמות על גבי מוצרים או סתם לערוך תמונות יפות באמצעות ממשק נוח יחסית. הכלי מאפשר לכם לערוך בין היתר כוסות, חולצות, מוצרים, אביזרי נוי, שלטים ועוד...

 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים