תפריט יצירת קשר טלפון

Yoast: חיבור והתאמת וורדפרס לפייסבוק

תמונה ראשית

אם יש כמה דברים שכל מי שבונה אתר בוורדפרס משתמש בו, אז 2 דברים עיקריים מהם הם פלאגינים לקידום אתר כדוגמת Yoast ושיווק באמצעות הפייסבוק. שני הדברים הם מעולים ושניהם צריכים להשתלב היטב, אז איך דואגים לכך שהם ישתלבו היטב? במאמר \ מדריך הבא אלמד אתכם איך לחבר את הוורדפרס שלכם לפייסבוק בצורה הטובה ביותר. למידע על התוסף Yoast.

להודיע לגוגל על דף פייסבוק של האתר

כשאנשים מחפשים את השם של המותג שלכם בגוגל, סביר מאוד שהם ימצאו בתוצאה הראשונה את האתר שלכם (בהנחה שהשם הזה ייחודי לכם). אך אם אתם רוצים שגם דף הפייסבוק של האתר שלכם או דפי הרשתות החברתיות האחרות שקשורות לאתר שלכם יופיעו בתוצאות שלאחר מכן ומבחינת גוגל ישויכו לאתר, יש באפשרותכם לעשות זאת באמצעות הפלאגין Yoast. תחת התפריט SEO > חברתי, תוכלו למלא בשדות את כתובות הרשתות החברתיות שלכם. wordpressfacebook1

הגדרות ברירת מחדל לתצוגה בפייסבוק

בפייסבוק נלקחים פרטים מהאתר שלכם באופן אוטומטי ברגע שאתם משתפים דפים, אך אם אתם רוצים שדפים שישותפו כמו למשל, הדף הראשי או דף שאין בו תמונה יקבלו תמונה או מידע מותאמים אישית, ניתן לעשות גם את זה באמצעות התוסף של Yoast. גם פה, תחת התפריט SEO > חברתי תוכלו להיכנס ללשונית "פייסבוק" ולמצוא שדות שניתן למלא. wordpressfacebook2 כפי שניתן לראות בתמונה. בכניסתכם ללשונית תוכלו למלא פרטים לדף הבית.

  • התמונה שתופיע כשמשתפים את דף הבית.
  • כותרת הקישור שתופיע כשמשתפים את דף הבית.
  • התיאור הקצר שיופיע כשמשתפים את דף הבית.

בנוסף לכך ניתן להגדיר תמונה שתופיע בדפים פנימיים בהם פייסבוק לא יכולים לקחת תמונה מותאמת אישית אלא לוקחים "מה שיש" ולפעמים זה לא טוב. אז לכן מומלץ להגדיר לכך תמונה. שימו לב: על מנת שזה יעבוד חשוב להפעיל את ה- Open Graph ולעתים בגלל הישור הלוקה ה-Enabled יוצג כ-Disabled ולכן חשוב לבדוק בקוד המקור אם הוא פתוח או מופעל.

חיבור שם המחבר לפייסבוק

אם יצא לכם להיתקל בקישורים בפייסבוק שבהם ניתן לראות את שם המחבר עוד לפני שנכנסים לכתבה, גם אתם יכולים לעשות את זה. תחת משתמשים > עריכת משתמש יש לכם שדה להוספת קישור לפרופיל המשתמש. wordpressfacebook3 הוספת הקישור של הפרופיל שלכם תציג את את פרופיל המשתמש שלכם בתצוגה מקדימה כפי שנראה בתמונה. wordpressfacebook4

 

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים