תפריט יצירת קשר טלפון

הקמת אתר

תמונה ראשית

הקמת אתרהקמת אתר היא לא פעולה פשוטה שאפשר לעשות בקלות. בדרך כלל מדובר בעבודה שעל מנת לבצע אותה בצורה טובה צריכים כמה ראשים חכמים ומוכשרים שלמדו כל אחד את תחומו. צריך מעצב, מתכנת צד לקוח, מתכנת צד שרת, אדם שמזין את התוכן ואדם שאחראי לשיווק וכמובן גם את האדם שמגיע עם הרעיון להקמת האתר.

הקמת אתר יכולה לבוא מכמה סיבות - יכול להיות שמדובר בבעל עסק שרוצה לפתוח אתר אינטרנט לעסק שלו או אתר תדמיתי לשווק את שמו בתחום מסוים ויכול להיות שמדובר באתר בעל מטרה מסוימת שנועד כדי להתפרסם, להצליח ולעשות כסף דרך האתר עצמו. יש גם אופציה שלישית פופולרית לא פחות והיא הקמת אתר בתור תחביב בלבד, בדרך כלל אלו אתרי מעריצים, בלוגים או סתם אתרים בנושאים ספציפיים שבעל האתר אוהב. בנוסף לאלו, יש עוד סיבות רבות שבגינם אנשים מקימים אתרי אינטרנט אך לא נתמקד ונפרט על כל אחד מהם.

הקמת אתר דינמי או סטטי

באופן כללי, הקמת אתר לצרכים שונים דורשת סוג שונה של עבודה. עיצוב אתר נעשה תוך כדי התבססות על מטרת האתר, כשמדובר באתר תדמיתי לרוב מדובר על אתר סטטי - סביר להניח שהאתר לא יכיל מידע רב בדף הראשי אלא לוגו במקום בולט, תמונה מרשימה ותוכן שיווקי. אתר אחר דווקא יכיל הרבה יותר תכנים בדף הראשי ולצידו תפריט עשיר בתכנים נוספים, כל אתר דורש אפיון משלו לפני תחילת העבודה. בנוסף לעיצוב האתר, גם תכנות האתר לא אחיד בכל סוגי האתרים, אתרי תדמית סטטיים לא דורשים כל התערבות של הגולשים בתוכן, אך אם אדם ירצה להקים את דינמי שבו הוא מאפשר לגולשים לשאול שאלות, להוסיף תכנים או לבצע שינויים הוא יצרך שיבנו לו מערכת מתאימה לכך ואתר כזה הוא מורכב בהרבה מבניית אתר תדמית פשוט.

בכל רחבי האינטרנט קיימים המון אתרים שונים ומגוונים, אבל סביר להניח שאתם כבר יודעים איזה סוג אתר אתם צריכים ואתם רק רוצים לברר מי יכול לבצע עבורכם את השירות על הצד הטוב ביותר. אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו דרך טופס יצירת הקשר למעלה ואנחנו נדאג לשאר.

הקמת אתר וורדפרס
הקמת אתר וורדפרס אדם הרוצה להקים אתר וורדפרס יכול לבחור ב-2 אפשרויות, האפשרות הראשונה היא להשתמש...
הקמת אתר בחינם
הקמת אתר בחינם זה לא חלום, אם חשבתם שהקמת אתר דורשת מכם הוצאות כספיות רבות אז אולי כדאי שתחשבו שוב. נכון שבשביל לקבל...
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים