תפריט יצירת קשר טלפון

קידום אתר

תמונה ראשית

קידום אתרקידום אתרים הוא תחום מאוד גדול שאין בו שחור ולבן. קידום אתר יכול להתבצע במגוון דרכים ובמגוון שיטות. אפשר לעשות זאת באמצעות השקעה ברשתות החברתיות, באמצעות פרסום מאמרים באתרים אחרים שמפנים לאתר שלך ובאמצעות כלים שיקדמו את האתר שלכם במנועי החיפוש ובכך להרוויח גולשים 'אורגנים'. בנוסף לשיטות אלו יש עוד שיטות רבות שחלקן באינטרנט וחלקן לא, למשל כרטיס ביקור או שלט חוצות הן גם שיטות לקידום האתר, תלוי איך עושים זאת והאם זה יעיל.

קידום אתר באינטרנט אפשר לבצע במגוון דרכים שהעיקריות בהן הן קידום אתרים אורגני, קידום ממומן וקידום ברשתות החברתיות. נסביר על הדרכים:

קידום אתר אורגני

אורגני הכוונה לכך שהגולשים יגיעו באופן טבעי ולא דרך קישורים ממומנים שמופיעים ברשתות החברתיות או במנועי החיפוש. באמצעות השקעה, התמדה ושימוש בידע המתאים אפשר להגיע לתוצאות טובות בגוגל או מנועי החיפוש אחרים (אם כי בישראל גוגל הוא העיקרי). אל תוצאות החיפוש האלו יגיעו אנשים שחיפשו בגוגל את התחום בו האתר שלכם עוסק ובכך יכנסו אליו בשביל להשיג את מטרותיהם. למשל, אם מישהו מחפש בגוגל "חנות נעליים במרכז" ויש לכם חנות נעליים שקודמה באופן אורגני והגיעה לתוצאות הראשונות, יש סיכוי שמישהו ילחץ על הקישור שמוביל לאתר שלכם. קידום אתר בגוגל היא הדרך היעילה ביותר אך בשביל להגיע לתוצאות טובות בתחומים תחרותיים צריך להשקיע לא מעט זמן וכסף.

קידום ממומן

אם אין לכם את הסבלנות להמתין את כל הזמן שקידום אורגני דורש ואתם רוצים להופיע מהר בתוצאות החיפוש במקומות גבוהים ניתן לעשות זאת באמצעות קידום ממומן. לגוגל יש שירות AdWords שמאפשר לשלם על לחיצות או הופעות של האתר שלכם בתוצאות החיפוש. אתם משלמים על כל פעולה גם אם בסופו של דבר היא לא הניבה שום 'ליד' או במילים אחרות, גם אם לא הרווחתם כלום מהכניסה של אותו גולש לאתר. גם בפייסבוק יש אפשרות לבצע פרסום ממומן. מה עדיף? תלוי באתר.

קידום אתר ברשתות החברתיות

יכול להיות שדווקא דף פייסבוק טוב הוא מה שאתם צריכים. חברות ועסקים רבים משווקים את עצמם ברשתות החברתיות בכל מיני דרכים. דף פייסבוק גדול ופעיל יכול להכניס גולשים רבים לאתר שלכם באופן יום-יומי אם הנושא מתאים כמובן. ברשתות החברתיות אפשר גם לדבר לגולשים בגובה העיניים ולהציג לחברים בדף מבצעים וכל מיני חדשות לגבי העסק שלכם בתפוצה גבוהה גם מבלי להוציא על כך כסף. ברגע שכבר יש לכם הרבה חברים אמיתיים ופעילים בדף, הדרך משם קלה.

קידום אתר לבד
קידום אתר לבד לקדם לבד את האתר נשמע כמו משימה פשוטה - עד כמה מסובך זה...
קידום אתר בפייסבוק
קידום אתר בפייסבוק במאמר זה נדבר על קידום אתר בפייסבוק. התקופה הנוכחית שאנחנו נמצאים בה...
קידום אתר בגוגל
קידום אתר בגוגל כל אחד רוצה לדעת איך לבצע קידום אתר בגוגל. גוגל הוא מנוע...
קידום אתר וורדפרס
קידום אתר וורדפרס לקידום אתר וורדפרס אין חוקים ייחודיים שלא חלים על אתרים אחרים, גם קידום...
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם עם פרטים נוספים